Інна Бикова: "Уявіть таку ситуацію є людина, назвемо її Аня. Вона..."

Інна Бикова в facebook:

Уявіть таку ситуацію є людина, назвемо її Аня. Вона має один недолік. Точніше, для оточуючих це здається плюсом відносна безвідмовність і бажання всім вгодити, вони називають це добротою і відкритістю. Часто ціною власних інтересів. Боїться когось образити, при тому що її ображають на постійній основі. Але нічого, вона вважає так, що вона сильна, переживе. А от люди навколо ніжні, вони образяться, з ними треба делікатніше.Тому треба сміливо саджати їх на шию. Об этом сообщает ar25.in.ua со ссылкой на СМИ.

Час від часу А ... ня отримує уроки від долі, нагадування про те, що треба потурбуватися про себе, бо ніхто не потурбується, людям вигідно, що вона так перед ними вихиляється. Аня часто почувається виснаженою після спілкування з людьми та з відчуттям, що час і зусилля витрачені дарма, треба було його провести, як би це для Ані не звучало низько, з користю із задоволенням для себе.

Я думаю якщо Аня навчиться думати спершу про себе оужас, а вже потім про те, чи сподобається її вчинок комусь тут ідеться не про родину, а про зовнішній світ, їй точно стане легше жити, а люди навколо перестануть сідати на голову і використовати її у своїх цілях.

Ця риса, котрої Ані варто навчитися, не знаю, як називається у інших психологв та тренерів, а в Лариси Ренар - це стан Королеви. Це впевненість у собі, гідність, ігнорування іформацйного шуму та непотрібних людей чи пропозицій. Менше слів і дій, більше впевненості у собі та внутрішнього спокою.

Аня поки не почувається Королевою, для людей і для себе вона принцеса, котра має заслужити любов і повагу. Але так тривати довго не буде, ресурс явно не безкінечний.

Хай повисить тут. Для Ані і для тих, кому це відгукнулося.Інна Бикова


ТОП новости

Вход

Меню пользователя