ОПУ "відфутболив" депутатський запит про конкурс на очільника Одещини, порадивши читати Facebook Зеленського


Офіс президента надав незрозумілу відповідь на запит депутата Ірини Коваліш, у якому вона просила уточнити умови конкурсу на посаду голови Одеської ОДА, строки його проведення та критерії

Про це повідомляє "Думская". Об этом сообщает newsli.in.ua со ссылкой на СМИ.

Депутат одеської облради Ірина Коваліш направила до Офісу президента запит з питаннями щодо умов конкурсу на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації, термінів його проведення та критеріїв, за якими відбираються кандидати.

В офіційній відповіді значиться, що конкурс проводиться у Facebook.

"26 липня 2019 року на своїй сторінці у Facebook президент України Володимир Зеленський звернувся до громадськості Одещини з пропозицією обрати голову Одеської обласної державної адміністрації із п’яти запропонованих ним кандидатур", — йдеться в офіційній відповіді.

Жодні деталі у листі не повідомляються.

  • 26 липня у Facebook президент запропонував на розгляд громадськості кандидатів на посаду голови Одеської ОДА. Утім ніякого голосування на сторінці немає, і про те, коли саме підведуть підсумки цього конкурсу, теж не йдеться.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/12/opu_quotvidfutbolyvquot_deputatskyy_zapyt_pro_konkurs_na_ochilnyka_odeschyny_poradyvshy_chytaty_facebook_zelenskogo”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя