Смартфони навчать вимірювати тиск за допомогою селфі

news-image: Смартфони навчать вимірювати тиск за допомогою селфі
Представники науки з Китаю та Канади розробляють технологію, за допомогою якої вимірювати тиск буде так само легко і просто, як і робити селфі.

Для отримання даних про тиск людям потрібно буде зняти себе на відео за допомогою гаджета, після чого спеціальна програма визначить їх тиск і частоту серцевих скорочень. Дані визначаються за допомогою зчитування кровотоків на обличчі, пише Максимум. Об этом сообщает quittance.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вірогідні результати про пульс і тиск можна отримати за допомогою спеціальної трансдермальної візуалізації. Світло, яке виходить від дисплея девайса, просвічує зовнішні шари епідермісу. Таким способом визначаються особливості кровотоку. Далі інформація перетворюється на показники пульсу і тиску.

На думку вчених, вірогідність методу складає 95 відсотків.

Однак у людей з темним кольором шкіри інформативність результатів може бути знижена. Для отримання інформації представники наукового товариства провели експеримент за участю 1 328 осіб європейської й азійської раси. Щоб удосконалити метод, подальші дослідження вчені планують продовжувати.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/smartfony-navchat-vymiryuvaty-tysk-za-dopomogoyu-selfi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя