Вихідними та на початку наступного тижня в Україні буде холодно, можливі періодичні дощі та мокрий сніг – синоптикиня

Прогноз погоди Об этом сообщает 10top.in.ua со ссылкой на СМИ.

Отже. Жовтень вирішив приміряти на себе мамині туфлі на підборах і походити в них перед дзеркалом. Тобто, хоче листопадову погоду поміряти, хоча ще й малий.

Вихідними і на початку наступного тижня в Україні буде холодно і навіть дуже холодно. Вдень +7+12 градусів, вночі подекуди до нуля чи й до "мінусів", періодичні дощі, а в понеділок на Півночі та Заході там, де йтимуть опади, може пролітати мокрий сніг.

У суботу південний схід та Схід України ще зроблять спробу затримати тепло, але в неділю й там після аж +20 градусів похолодає до +12+16 градусів.

Дощі завтра, 5 жовтня, найбільш ймовірні в західних областях, невеличкими зграйками на Півночі. На Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Дніпрі й районах аж до Харківщини дощі обіцяють бути помірними та навіть сильними.

У більшості областей Центру дощі, якщо й можливі, то локально. На Донеччині завтра очікується суха погода.

У Києві вихідні потребуватимуть шапок, пуховиків, красивих високих чобіт чи товстих кросівок. Бо прохолодно, якщо не сказати холодно. +11+14 градусів вдень. Суттєві дощі малоймовірні, хіба десь якийсь локальний.

У понеділок буде особливо холодно, вночі до невеликого морозу, вдень +5+8 градусів!

Вже бачу продавців обігрівачів у нових золотих товстелезних ланцюгах на шиї і перстенях з діамантами після цього похолодання!

Не сумуйте, потепління ще буде. Обов’язково!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Наталка ДІДЕНКО, синоптикиняДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570192289-vihidnimi-ta-na-pochatku-nastupnogo-tizhnya-v-ukrayini-bude.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя